Укладення декларації з сімейним лікарем або педіатром в МЦ БоМед

У БоМед ми прагнемо забезпечити своїх пацієнтів якісною та доступною медичною допомогою. Укладання декларації з сімейним лікарем - це простий та зручний спосіб отримати постійну медичну підтримку та допомогу.

Зверніться до нас вже сьогодні та отримайте найвищу якість медичних послуг від команди професіоналіів медичного центру БоМед. Наші лікарі завжди готові допомогти Вам з будь-яких медичних питань та підтримати Вас в складних ситуаціях.

МЦ БоМед - найкращий вибір для твого здоров'я
Звідки почати, якщо потрібно отримати докладну інформацію про своє здоров'я та знайти лікаря, який завжди буде поруч?
Медичний центр БоМед пропонує укладання декларації з сімейним лікарем.
Укладення декларації з сімейним лікарем - це зручний та доступний спосіб забезпечення постійного медичного супроводу та контролю за Вашим здоров'ям.

Сімейний лікар БоМед не тільки діагностує та лікує, але й проводить профілактичні медичні огляди, планує процедури, аналізи та консультації, що допоможе зберегти та покращити Ваше здоров'я.

У нашому медичному центрі працюють досвідчені та кваліфіковані лікарі, які використовують сучасні методи діагностики та лікування. Укладання декларації з сімейним лікарем БоМед - це перш за все забезпечення доступної та якісної медичної допомоги.
Медичний центр БоМед - НАЙКРАЩИЙ ВИБІР ДЛЯ ТВОЄГО ЗДОРОВ'Я
Зараз є ідеальний час, щоб укласти декларацію з сімейним лікарем Медичного центру БоМед. Ми пропонуємо широкий вибір лікарів різних спеціальностей, які нададуть Вам кваліфіковану та професійну медичну допомогу. Зверніться до нас зараз та отримайте постійне медичне супроводження від наших сімейних лікарів.

Укладання декларації з сімейним лікарем БоМед - це простий та зручний спосіб отримати постійний доступ до медичної допомоги від кваліфікованих лікарів. Наш медичний центр пропонує широкий спектр послуг, які охоплюють всі аспекти здоров'я та допоможуть підтримувати його на високому рівні.

Зверніться до нас вже сьогодні та отримайте персоналізовану медичну допомогу від нашої команди професіоналів. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання та допоможемо укласти декларацію з сімейним лікарем БоМед.

Завдяки співпраці з клінікою БоМед ти отримаєш тільки якісну та доказову медицину. Ми гарантуємо виконання вимог Національної служби здоров'я України та надаємо найкращі медичні стандарти та послуги для всієї родини.

Залиши свої контакти і ми з радістю допоможемо укласти декларацію зі сімейним лікарем БоМед.

Твоє здоров'я - наш пріоритет. Тому ми пропонуємо такі безкоштовні послуги для наших пацієнтів:
  • візити до лікаря первинної медичної допомоги;
  • динамічне спостереження за станом здоров'я;
  • динамічне скерування, відповідно до медичних показань, до лікарів вторинної (спеціалізованої) і третинної (високоспеціалізованої) ланки медичної допомоги;
  • ведення вагітних з неускладненою вагітністю;
  • видача будь-яких довідок та лікарняних листків;
  • забезпечення лабораторних та інструментальних досліджень згідно з медичними показаннями, зокрема загального аналізу крові, сечі, холестерину, електрокардіограми (ЕКГ), вимірювання артеріального тиску, тестів на вагітність, тропоніни, ВІЛ, вірусні гепатити, SARS-CoV-2.
Тож не вагайся і обирай клініку БоМед для свого здоров'я та благополуччя
Ми завжди раді бути поруч з тобою та твоєю сім'єю!

Надаємо комерційні медичні та немедичні послуги. Наша практика в БоМеді використовує тільки доказані методи лікування та лікарські препарати, що пройшли клінічні дослідження. Ми прагнемо забезпечити найкращі умови для наших лікарів, аби забезпечити якісну медичну допомогу. У нас ви можете скористатися послугами найкращих лікарів первинної допомоги, які спрямовані на запобігання хворобам.

Наші пацієнти отримують ряд переваг, включаючи сучасні технології для стеження за здоров'ям, високий рівень обслуговування та дотримання всіх стандартів лікування.

Для того, щоб скористатися безкоштовними послугами первинної медичної допомоги, що фінансуються Національною службою здоров'я України, необхідно обрати одного з наших лікарів та підписати декларацію.
ТЕПЕР ДЕКЛАРАНТИ «БОМЕД», ЧИ ПАЦІЄНТИ, ЩО МАЮТЬ НАПРАВЛЕННЯ ВІД СВОГО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНІ ПОСЛУГИ ПЕРВИННОЇ ТА СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ У НАШОМУ МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ
Наші сімейні лікарі та педіатри