Department Details

Prices

correction vision

Відкрився новий напрям в Медичному центрі БоМед - офтальмологія з  сучасним обладнянням для апаратної корекції зору для дітей і дорослих.

Апаратні методики лікування очей дозволяють зміцнити зір і запобігти подальшому розвитку захворювань без хірургічних операцій. Особливо важливо, що апаратне лікування для поліпшення зору абсолютно безпечно та за короткий термін можна побачити результат.

 

Апаратна корекція зору проводиться для профілактики та терапевтичного лікування таких хвороб очей, як:

  • амбліопії,
  • різних видів косоокості,
  • прогресуючої короткозорості,
  • спазму акомодації,
  • астигматизму,
  • далекозорості,
  • інших захворювань.

Особливо ефективне апаратне лікування для дітей дошкільного та шкільного віку з порушенням рефракції різного виду.

 

Апаратне лікування може здійснюватися різними методиками та приладами. Підхід та призначення курсу корекції для кожного пацієнта індивідуальний та визначається досвідченим офтальмологом після детальної діагностики на сучасному обладнанні.

 

Макулостимулятор МКС-ц – цей тренажер стимулює сітківку ока. Дія базується на сприйнятті кольору, яке пов’язане із функцією колбочкових клітин сітківки. Для тренувань використовуються такі кольори: червоний (покращує мікроциркуляцію, підвищує чутливість рецепторів), синій (заспокійлива дія, нормалізує сон) та зелений (знижує внутрішньоочний тиск, відновлює біоритм зорового аналізатора).

Апарат спектральний АСО-ЗУМ – призначений для лікування амбліопії, короткозорості, спазмів акомодації за допомогою біоритмічного впливу світлом різної довжини хвилі на орган зору. Підвищує гостроту зору, нормалізує загальний стан організму: поліпшується сон, зникають головні болі, втома, підвищує настрій і працездатність.

Апарат для тренування акомодації «Струмочок» – використовується для лікування та стабілізації міопічного процесу, для развитку аккомодації, для стимуляції та тренування зору при амбліопії, гіперметропії, астигматизмі, пресбіопії, для зниження втомлюваності при роботі за комп`ютером та в якості післяопераційного реабілітаційного засобу.

Амбліопанорама – прилад для стимуляції сітківки ока за допомогою методики тренування зору засліплюючими фігурними полями. Призначений для поліпшення гостроти зору при амбліопії, починаючи з раннього віку, для лікування співдружньої косоокості. Процедура проводиться в окулярах при закритті другого ока оклюдером.

Лінійка акомодаційна ЛА-С 8 лінз (лікування за методикою В.І. Сердюченко і В.В. Коваленко) - лінійка призначена для лікування порушень зору (розладів акомодації). У лінійці моделі ЛА-С вставлені сферичні лінзи, виготовлені з оптичного скла. Принцип лікування полягає в поперемінному додатку до ока позитивних і негативних лінз. Прикладаються спочатку лінзи, розташовані в нижній частині лінійки (-0,25 і +0,25), потім переходять на більш сильні (-0,5 і +0,5; -0,75 і +0,75; -1,0 і +1,0). Клінічний досвід показує високу ефективність застосування даного методу лікування при розладах акомодації.

Магнітно-акупунктурний масажер для очей - це сучасний апарат, що здійснює керовану комп’ютером комплексну дію, яка складається з повітряного натиску, прогріву і вібрації на ділянку очей і скронь. Покращує мікроциркуляцію крові, збільшує постачання кисню до тканин очей та головного мозку, знижує внутрішньоочний тиск, активізує обмінні процеси, знімає нервову напругу, покращує сон.

Показання: міопія(короткозорість); прогресуюча міопія; псевдоміопія; спазм акомодації; амбліопія; гіперметропія (далекозорість); астигматизм.

Комплекс комп’ютерних програм – ефективна альтернатива оперативному втручанню. Це вправи для усунення таких хвороб, як косоокість, короткозорість, далекозорість, амбліопія та ін. До комплексу входять такі програми: «Ай», «Хрестик», «Павучок», «Контур»,  «Relax», «Таблиця Шульте», «Клинок-2», «Чібіс», «Квітка».

                                               

Перш ніж призначити апаратне відновлення зору у дорослих та дітей, лікар-фахівець проводить ретельне обстеження пацієнта. Якщо апарат був застосований своєчасно, певний рівень зору матиме підтримку, що цілком може призвести до його значного поліпшення.

 

Коли дитина з’являється на світ, вона в першу чергу звикає бачити маму і тата. Пізніше дитину радують різні барви простору, який її оточує. Тому дитинство насичене різноманітними кольорами та відтінками, що сприяють емоційному розвитку. Проте в сучасному світі велика кількість дітей мають проблеми зору, і не можуть в повній мірі насолодитись різнобарвям прекрасного світу. Великі навантаження на очі не лише від шкільних завдань, а й телефони, планшети сприяють погіршенню зору дитини. І надзвичайно важливо для батьків допомогти дітям підтримати вразливість дитячого ока, а при погіршенні зору проходити періодичну корекцію.

З досвіду багатьох пацієнтів, що проходять апаратну корекцію зору, це лікування допомагає покращити зір, та при періодичному повторі відновлює можливість бачити вільно без окулярів. Тому цей спосіб лікування підходить не лише для дітей з вже вираженими захворюваннями очей, а й для профілактики після періоду навчання.

Вільно дивитися на світ допоможе вашій дитині апаратна корекція зору в Медичному центрі БоМед.

Чекаємо вас та ваших дітей!

 

Вартість встановлюється в залежності від призначеного курсу (від 350 грн.)

Консультація та повторна діагностика лікарем-офтальмологом по закінченню курсу БЕЗКОШТОВНА!