Відключити прелоадер

Vaccination

Вакцинація – це введення антигенного медпрепарату, який допомагає організмові виробити імунітет до серйозних хвороб. Багато хто думає, що тільки діти потребують вакцинації. Але оскільки дорослі люди частіше бувають в місцях великого скупчення людей, то і ризик заразитися інфекцією значно вищий. Особливо це стосується людей, які працюють в медичних центрах або люблять подорожувати.

Медичний центр БоМед рекомендує вакцинацію у м. Хмельницькому, як дітям, так і дорослим.

Ціни а також перелік вакцин які є в наявності можна уточнити на сторінці медичного центру БоМед напрям Вакцинація або ☎️ +380(98)0-103-103

Показання

Вакцинація дітей і дорослих показана у багатьох випадках. І хоча останнім часом стала популярною відмова від щеплень дітей, проте така ситуація породжує спалахи небезпечних захворювань, таких як, наприклад, кір, дифтерія, поліомієліт, коклюш, гепатит В та інші. Від усіх цих хвороб єдиним захистом є вакцина.

Вакцинації на 90 – 100 % знижують ризик зараження інфекцією.

Протипоказання

Прививки дітям не роблять у таких випадках:

  • підвищена температура тіла;
  • наявність запалень або висипу;
  • інфекційне захворювання;
  • важка реакція на попередню таку ж вакцину;
  • хвороби імунної системи;
  • щеплення БЦЖ не робиться, якщо дитина важить менше 2 кг.

Щоб захистити себе або дитину від ускладнень, лікарі радять утриматися від щеплень, коли один з членів сім’ї хворіє.

Підготовка до вакцинації

Спочатку лікар оглядає пацієнта й у разі необхідності призначає загальні аналізи крові та сечі. Якщо пацієнт здоровий, має нормальну температуру тіла, хороший апетит, шкіра без висипань, немає нежиттю та інших протипоказань, то призначається дата й час вакцинації.

За годину до і після щеплення не рекомендується їсти. Особливо це стосується дитячих щеплень, щоб зняти навантаження з шлунку. Також рекомендується психологічно підготуватися до медичних маніпуляцій: діти часто бояться уколів, тому батьки можуть чимось відвернути увагу дитини або узяти з собою іграшки.

Дитячі щеплення до року іноді зовсім не помічаються дітьми, якщо їх чимось відволікти.

Як проводиться щеплення

Усі щеплення робляться у стерильних умовах. Медпрацівник дістає вакцину з холодильної камери, перевіряє відповідні написи на упаковці та її цілісність. Якщо вакцина була принесена пацієнтом, то її треба транспортувати в спеціальному боксі й використати впродовж 48 годин.

Більшість щеплень вводяться внутрішньом’язово. Вакцина від поліомієліту капається до рота.

Де зробити щеплення?

Вакцинацію проводять і державні лікарні, й приватні. Медичний центр БоМед проводить повне обстеження пацієнта, а також має необхідне сучасне устаткування для зберігання та транспортування вакцин.

В БоМед є усі сучасні вакцини:

✔️ гексаксим;

✔️ інфанрікс гекса;

✔️ тетраксим;

✔️ синфлорікс;

✔️ бустрікс (проти дифтерії та правцю для дорослих і дітей від 6 років);

✔️ ваксигрип тетра;

✔️ ротарікс;

✔️ інфанрікс;

✔️ пентаксим;

✔️ пріорікс

та багато інших (церварікс, бустрикс-поліо, хаврикс, інфанрикс, енджерикс ...)

Всі вакцини бельгійського і французького виробництва. Також проводиться попередній запис на вакцинацію.

Вакцинація допомагає запобігти розвитку багатьох смертельно небезпечних інфекцій. Це науково доведено, але багато людей сумніваються в ефективності щеплень. Насправді користь від вакцинації, значно вище, ніж можливі негативні наслідки. У Медичному центрі БоМед роблять щеплення дітям і дорослим після повного обстеження та лабораторних аналізів, а також контролюють стан пацієнтів після вакцинації. Тому не гайте часу та скажіть хворобам «ні»!

Share: