Відключити прелоадер

Modern Medical Center BoMed, private clinic in Khmelnitsky

УНІКАЛЬНІСТЬ. Медичний центр для дітей «БоМед» заснований у 2017-му. А досвід наших фахівців в сумі складає 278 років медичної практики. Це унікальність з якою важко посперечатися. Плюс додайте до рівня компетентності сучасні техгології і бажання якісно допомагати пацієнтам. Виходить хороший алгоритм якісного обслуговування. Ми знаємо, що авторитет нашого центру це наша якісна робота.
 
ПРИНЦИПИ. Наша філософія – це здорові діти. Тому для своїх пацієнтів ми стараємося робити процес одужання якнайшвидшим! Правильно діагностувати, якісно лікувати і ефективно відновити після хвороби!
 
ПРОФЕСІОНАЛІЗМ. У центрі «БоМед» працюють унікальні лікарі. Їх індивідуальні консультації та послуги ви можете отримати у нас. Це лікарі вищих категорій, серед яких кандидат медичних наук і лікарі, які проходили навчання в Австрії.
 
ПОСЛУГИ. У нас в центрі відбувається повне лікування. Усі необхідні послуги ми надаємо. Проводимо повне лабораторне та інструментальне дослідження. Є денний стаціонар, де пацієнтам професійно роблять внутрішньом’язеві ін’єкції, внутрішньовенні ін’єкції, інфузійну терапію, фізіотерапевтичне лікування. Огляд підтверджується документами. Всі довідки для школи для садочка надаються безкоштовно. Результати аналізів клієнт може отримати на електронну пошту, чи на будь який меседжер.
 
ЧЕСНІСТЬ. Давайте будемо відвертими, про безкоштовну медицину залишилися лише розмови – на практиці її немає. Коли пацієнт звертається до центру «БоМед», тут він отримує сервіс. Ми робимо ставку на комфорт клієнтів! Усі питання ми вирішуємо на місці. Нікуди не треба ходити, без черг, клієнт отримує діагностику, консультацію та лікування.
 
БЕЗ ПРОПИСКИ. Приймаємо усіх, хто бажає до нас звернутися за медичною допомогою - хмельничани, з області пацієнти, вся Україна і навіть іноземці. ДОПОМОГА БЕЗ ВИХІДНИХ. Коли потрібна наша допомога у неробочий час – ми допомагаємо. Є медичні засоби, введення яких не варто припиняти і в суботу, і в неділю. У такому випадку наші фахівці допомагають.
 
МИ НЕ ВСЕСИЛЬНІ.Ті обстеження, які пацієнт не може пройти у нас, він за нашим направленням зробить діагностику у спеціалізованих центрах з якими у нас є співпраця. Це буде без черг, якісно і комфортно для клієнта. Коли до нас поступає важкий хворий, чи хворий, який потребує лікування у спеціалізованих закладах, ми рекомендуємо йому найкращий варіант з усіх можливих, щоб це було для нього найефективніше в лікуванні.
 
ЦІНОВА ПОЛІТИКА. Ми відкриті і прозорі у фінансовому плані. Наша головна ідея – якісна медична допомога за адекватну ціну. Ми показуємо прайс послуг і клієнт розуміє скільки і за що він платить. Є кілька варіантів і клієнт сам обирає той, який йому підходить найкраще. Є дорожчі препарати, є дешевші, якими можна проводити лікування. Ми рекомендуємо – клієнт обирає.
 
НЕ НАШКОДЬ. Кожен медичний препарат має свою специфіку. Побічні ефекти ще, нажаль, ніхто не відміняв. Тому варто максимально якісно призначати препарати для лікування. Бувають випадки, що можна, грубо кажучи, промити ніс і мине кашель… та є «горефахівці», які призначають три, п’ять препаратів, антибактеріальну терапію… Це зайве. І ми це знаємо. Та найголовніше, що в нашому центрі принципи інші.
 
НАГОРОДА ДЛЯ НАС.Коли приходить маленький пацієнт і каже: «Дякую, що ви мене вилікували. У мене боліло горло, а зараз воно не болить. Це найкраща нагорода для нас, як для медичного центру «БоМед»
 
«БоМед» - клініка, що завжди поряд, і ми дбаємо про ваше здоров'я.

Share:
Opening Hours
  • Mon - Tues :
    6.00 am - 10.00 pm
  • Wednes - Thurs :
    8.00 am - 6.00 pm
  • Sun :
    Closed
Connect With Us
Change language